Skupine Vere in luči v Sloveniji. Če te zanima, se ob uri oglasi v župnišču. Ne bo ti žal.
Zemljevid slovenske Vere in luči
Zemljevid slovenske Vere in luči
SkupinaMesečno srečanje
Potrjene skupine
Baragove Lučke Trebnje

Pastoralni center Trebnje

2. sobota, 15.00
Bela Krajina

Pastoralni center Črnomelj

3. sobota, 15.00
Celje - Sv. Duh

župnišče Cerkve Sv. Duha

1. nedelja, 15.00
Cerkno

župnišče v Cerknem

3. sobota, 15.00
Črensovci

Župnijski dom Sv. Družine v Črenšovcih

po dogovoru z župnikom
Črni Vrh

župnišče Črni Vrh

2. nedelja, 14.00
Device Marije v Polju

župnišče Cerkve Device Marije v Polju

vsaka 2 meseca
Goriška

župnišče v Šempetru pri Novi Gorici

2. nedelja, 15.00
Ilirska Bistrica

samostan šolskih sester Notre Dame

2. nedelja, 14.00
Koroška - Homec

Elizabetin dom cerkve Sv. Elizabete v Slovenj Gradcu

2. sobota, 15.00
Kraška

župnišče v Dutovljah

3. sobota, 14.00
Laško

župnišče cerkve Sv. Martina v Laškem

3. nedelja, 15.00
LJ - Dravlje

v župniji Ljubljana Dravlje

3. nedelja, 15.00
LJ - Tromostovje

Frančiškova dvorana župnije Marijinega oznanjenja

2. nedelja, 15.00
Marije Brezmadežne

Slomškov dom Brežice

2. sobota, 9.00
Marije Pomočnice Rakovnik

Salezijanski mladinski center na Rakovniku

2. nedelja, 15.00
MB - Magdalena

župnišče Sv. Magdalene, Maribor

2. nedelja, 15.00
MB - Stolna

župnišče mariborske stolnice

3. nedelja, 15.00
Mengeš

Župnijski dom v Mengšu

4. nedelja, 15.00
Moravče

moravsko župnišče

3. nedelja, 15.00
Nova Cerkev

župnišče Sv. Lenarta v Novi Cerkvi

1. nedelja, 15.00
Novo mesto

Lenartov dom pri frančiškanih v Novem mestu

2. nedelja, 15.00
Obala

župnišče Dekani

4. sobota, 15.00
Pivka

župnišče Košana

3. nedelja, 15.00
Poljčane

kapela Sv. Družine v Spodnjih Poljčanah

3. nedelja, 14.00
Prevalje

župnišče cerkve Device Marije

3. nedelja, 9.30
Ptuj

Župnijski dom Sv. Ožbalta na Ptuju

1. nedelja, 15.00
Radlje

župnišče cerkve Sv. Mihaela

4. nedelja, 15.00
Šenčur

Župnija Sv. Jurija

2. nedelja, 15.00
Šentjur

kaplanija v Šentjurju

po dogovoru z župnikom
Škofja Loka

pri bratih kapucinih

2. nedelja, 15.00
Slovenske Konjice

Župnijski dom cerkve Sv. Jurija

2. nedelja, 15.00
Sončna pesem - Šiška

župnišče Sv. Frančiška Asiškega v Šiški

3. nedelja, 14.30
Šoštanj

župnišče Sv. Mihaela

3. nedelja, 15.00
Štepko

Župnijski dom v Štepanji vasi

3. nedelja, 15.00
Stična

Župnijski dom v Stični

3. sobota, 15.00
Tolmin

župnijski dom v Tolminu

4. nedelja, 14.00
Vipava

izmenično v VDC Ajdovščina in Škofijski gimnaziji Vipava

3. nedelja, 14.00